| SexyBlue a întrebat:

Salut, azi mi-am cumparat un monitor led Lg nou, l-am pus totul ok dar cand sa intru pe net literele sunt albe adica este un spatiu alb intre ele se vad intrerupte. am dat si pe la setari la luminozitate si contrast si le-am selectat pe ambele la fel 70-75 dar nu e de la asta. Ce poate fi? e vreo setare sau are vreo defectiune monitorul?

1 răspuns:
| HidroGeNn a răspuns:

Sall.
Daca nu e din setarile monitorului cel mai sigur e o problema la mufa ..incearca si cu alt monitor cand ai timp. daca merge cu celalalt inseamna ca e de la monitor-ul lcd deci

go back

la garantiewinking