| YuzukiPro a întrebat:

Salut, cand deschid Counter-Strikeu cant o melodie faina imi putiti spune cum se numeste melodia sau linkul de pe youtube.
>Ps:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cam fiecare CS are o melodie proprie, deci sunt foarte multe melodii!
Eu personal o am pe asta:
http://www.youtube.com/watch?v=d8KK1FlZVfk

5 răspunsuri:
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Salut.Nu prea stiu dar te pot ajuta!

Ca sa iti pui tu o melodie care vrei sa cante cand intrii in cs trebuie sa urmezi urmatorii pasi! :

1 Copiaza melodia care vrei sa iti cante in C:\Program Files\Valve\cstrike\media sau unde ai tu instalat cs in cstrike\media
2 Redenumeste melodia in gamestartup.mp3
3 Cand intrii in counter seteaza volumul melodiei cum vrei tu de la :
-Options - Audio - Mp3 volume.

Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

Nu prea te-am ajutat cu asta dar sper sa iti fie de folos tie si la altii.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

No,da am talent! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Eu sunt Cristian Gog! Sunt dorit! laughing

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da laughing