| Mark2012012 a întrebat:

Ce jocuri online multiplayer pentru PC cu windows imi recomandati sa joc? Jocuri precum Metin2, war of warcraft, league of legends.
Am un laptop Acer cu procesor Intel Pentium, model procesor N3710, numar nuclee 4 QuadCore, frecventa procesor (GHz) 1.6, frecventa maxima (GHz) 2.56, cache (MB) 2, tehnologie 14 nm,procesor grafic integrat Intel HD Graphics 405, capacitate RAM (GB) 8, tip memorie DDR3L,frecventa (MHz) 1600, memorie maxima (GB) 8, tip unitate stocare HDD,capacitate (GB) 1000, interfata SATA,viteza de rotatie (RPM) 5400, placa video producator chipset video NVIDIA, model placa video GeForce 920MX,tip placa video dedicata,memorie video (MB) 2048, tip memorie DDR3.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheSkeletonXD a răspuns:

Paladins si Blade and Soul.

1 răspuns:
| xVladdyx a răspuns:

Depinde de ce-ti place.

Mie, de exemplu, imi plac jocurile de armata. Asa am aflat de WoT (World of Tanks, http://worldoftanks.eu) undeva prin 2013. De atunci am tot jucat si, sincer sa fiu, compania care a creat jocul (Wargaming) este printre putinii giganti de pe piata MMO-urilor care nu i-a dezamagit intru totul pe clienti.