| MatyMarius7 a întrebat:

Salut,ce parere aveti de acest desktop http://www.emag.ro/......EH0HTBBBM/
merita bani?...
cu o Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E credeti ca o sa mearga jocurile mai noi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kraxy a răspuns:

După cum am văzut este bun, merită banii, sigur vor merce jocurile mai noi. Cu placa video de 2048 MB, 4 GB Ram sigur vor mergewinking
Baftă!

| DAnc3 a răspuns:

Nu conteaza numa marimea de ex placa video poate fi de 2gb ca poate fi foarte slaba conteaza si cati biti are apropo jokurile iti vor merge da nu pe maxim si perfect.