| dragalasuul a întrebat:

Salut,ce parere aveti de acest PC? Calitatea produselor,proectia, etc este buna pentru gaming.Adica m-ar tine 3-4 ani? Link PC:http://www.argos.co.uk/......gaming.htm

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Calitatea se poate ghici doar, nu se specifica de exemplu producatorul placii video, dar in general e o configuratie buna. In fucntie de placa de baza (producator nespecificat) mai poti (sau nu) adauga memorie, schimba procesorul peste 2-3 ani. Se mai poate adauga un ssd, daca vrei (putere sursa nespecificata).

| Ov3rh3at a răspuns:

Este bun sistemul, o sa poti juca jocurile aparute pana in momentul de fata in 1080p - unele cu setari pe medium spre high - altele pe high...