| dragalasuul a întrebat:

Pot rula orice joc pe high cu acest pc? :http://www.argos.co.uk/m/static/Product/partNumber/52212 62.htm (nu ma interseaza pretul)

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, e aproape muci. Procesorul te trage in jos cel mai tare.

| Intruder19 a răspuns:

Nu chiar orice joc dar o sa iti mearga majoritatea.

| Mirel1994 a răspuns:

Puti juca orice joc dar nu la high. Procesorul este doar un i3 (dual core). Restul componentelor sunt ok dar iti trebuie un procesor mai puternic pentru jocurile actuale (i5 4460 este un procesor bun pentru jocuri).