| peda73 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot dezinstala un program pe care nu il gasesc in control >paneladd on remove programs,mentionez ca este vorba de windows live messenger si l-am gast in >startall programs, dar nu are optiunea de uninstall sau remove/change.Nu ma pricep in calculatoare si doresc sa primesc raspunsuri cu toti pasii(explicit). Doresc sa sterg windows live messenger deoarece atunci cand deschid PC-ul se deschide si el automat, daca nu s-ar mai deschide poate nu-l mai sterg, dar nu stiu cum sa procedez.Va multumesc!

1 răspuns:
| nouamm a răspuns:

Se poate dezinstala cu programul:WLMUninstall
este un program mic si nu e greu de folosit.il poti descarca de aici:http://www.msn-tools.net/wlm-msn-uninstaller/