| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. nu stiu de ce Windows Live nu merge. si as vrea sa il sterg si nu stiu cum. pentru ca in control panel > add or remove programs nu apare... pentru ca as vrea sa il sterg si sa il instalez iar. poate va merge. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Du-te in C la programe, sterge folderul si reinstaleaza-l

| JulianaMark a răspuns (pentru georgedanielc):

Am incercat, dar imi zice ca unele s-ar putea sa nu mai mearga daca il sterg. si imi e frica sa il sterglaughing

| georgedanielc a răspuns (pentru JulianaMark):

Nu conteaza...reinstaleazal...nu pierzi nimic,

| georgedanielc a răspuns (pentru georgedanielc):

Este logic, sa iti spuna asta, dar tu il reinstalezi...deci il vei avia iar in PC