| Faby_Fabian_1994 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta si pe mine cu Terraria? l-am instalat si mi-a dat o eroare am instalat tot ce era acolo nu mia mai aparut si acuma nu imi apare nimica cand dau pe el, am dat de o multime de ori si nu m-a lasat daca stie cineva ce sa faca sa-mi zica sau sa imi dea un link de unde pot sa mi-l iau fara aceasta chestie.

1 răspuns:
| ScoutLT a răspuns:

Nu e de la download, trebuie sa instalezi XNA framework si network framework.
daca tot nu iti merge, mai dai odata la XNA framework si dai reparare. Dupa aia cand il pornesti dai odata si o sa dureze destul de mult sa porneasca (la toate terraria-urile se intampla asta)