| caThhAcAttAh a întrebat:

Mi sa instalat windous xp si dupa 2 luni a aparut o eroare. azi ma jucam si m-am dus la masa. cand m-am intors calculatorul era stins. m-am intrebat ce aveastraight face l-am aprins si la inceput era totul normal si cand sa porneasca sa afiseze totul pe ecran. na mai afisat nimicasad nu puteam da click numi apareau inconitile si nici bara de start. totul era negru! ca si cum ar fi blocat care stie cum sa rezolv? plz raspuns cat mai rpddd totul este negru nu sunt iconitele nu este bara de start si nu apare nimic orice asi apasa apare decat task manager.Cn ma poate ajuta cu un sfat cv plz cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Mai mult ca sigur ai un virus sau s-a dus Windows-ul.Asa ca re-instaleaza Windows-ul si fa o scanare cu un aint-virus,

Succes!

| catalin4ic a răspuns:

Sall, pune-ti va rog mult un like http://www.facebook.com/....../photo.php