| RazvanStefanpMoraru a întrebat:

Salut, dacă un băiat pe cs go, ma boosteaza cu hack și eu ii dau report și el își ia ban, mie îmi mai scade?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

O sa iti scoata win-urile/meciurile jucate cu el+exp-ul si rankul

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce sa scada, marimea **** sau ce? iar acest cuvant nu exista: boosteaza... hack-ul il foloseste pentru el nu prin tine! Deci daca nu mai joci cu el chiar daca nu il raportezi sau nu primeste ban tu vei fi la fel ca inainte! Hack-ul nu are legatura cu tine ci cu el, adica ii da lui niste avantaje mari fata de ceilalti jucatori, tu si ceilalti ramaneti la fel! Puteti alege sa nu va mai jucati cu el si gata!

| RazvanStefanpMoraru explică (pentru lpavel):

Îți dau fundă, zi mi dacă ii dau report și își ia ban, pe mine ma mai scade?