| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.Doresc sa cumpar un laptop pentru putin gaming dar si office.Am cateva pretentii:
-Sa duce jocurile:
CS:GO(60fps pe low)
Minecraft (60fps medium)
Gta5( sa fie jucabil)
Buget 1500 lei
Nu vreau pc

1 răspuns:
| TheCaliptus35 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DPJRMJBBM/ Salut.Acest laptop este echipat cu un procesor de la AMD care este capabil sa duca CS GO in 100-120 fps cu detalii pe low, minecraft duce intr-un framerate stabil cu detaliile pe high.Dar totusi in ceea ce priveste gta v-ul, daca ar avea putin mai multi Gb ram, ar fi perfect pentru un 50 de fps-uri fara sa agate.In concluzie, gaseste ceva de genul cu 6-8 Gb Ram.