| Alex1003 a întrebat:

Salut dragi prieteni!
Joc Gta San Andreas si am cautat pe net misiuni gata facute si am loat misiunea 20 si cand am bagat-o unde trebuie am intrat in gta si am dat inceere joc si m-a scos din joc si mi-a dat o eroare.De ce? Cine ma ajuta sa o remediez primeste

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Salut.

uite aici:
http://www.libertycity.ru/......a-100.html
este Butonul: Скачать

Copiați GTASAsf1.b in mapa My Documents GTA San Andreas User Files. Asta e!

| LeeoSmeq a răspuns:

Iti dau un sfat care e mai bun decat salvarile dupa net:
joaca cu coduri si unde nu sti cauta pe youtube sa vezi misiuneabig grin

| Adi_Cristian_1998 a răspuns:

Am cautat si a zis ca a loato dupa net si la misiune imi zici ca trebuie sa exersezi si este W