| danyboss1 a întrebat:

am si eu o intrebare am loat gta san andreas 2012... si l-am dezarhivat a mers si am stins pc si l-am amprins si imi da o eroarea asta sorry but version gta_sa... si nu pot sa intru in el l-am instalat si a mers dar cand sting pc nu mai merge dupa aia cand il aprind si am incercat sa trec cateva misiuni la el si ma da afara din gta la aia cu frizeru cine raspunde corect si ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| christianbebitza a răspuns:

Sal bro....incearca sa il updatezi sau sa downloadezi alt crack tongue