| laur32 a întrebat:

imi merge calculatorul greuuuuuuuu ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| JustMe4ever a răspuns:

Multe
sfaturile lui ovidiu sunt chiar bune
te sfatuiesc sa intri in control panel si sa dezinstalezi tto ce nu iti trebuie ca de exemplu programe si prostioare din astea aiurea
chestiute pentru mess
toolbar-uri
jocuri

de multe ori poate fi si ceva fizic al calculatorului
de exemplu de la prea multa procesare poti avea probleeme cu sursa de curent
ai grija!
din faptul ca numai fuctioneaza bine pc-ul merge mai greu si ttoodata are tendinta de a se stinge
daca prezinta astfel de semne schimba cat de repede poti sursa de curet ca ai siansa sa ti se strice hardul si ma rog mai multe alea

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mai inchide din procese. Intri la task manager si la procese dai end task. Daca ai nod32 dezinstaleazal ca ala face sa mearga asa greu. instaleaza-ti avira. scaneaza de virusi cu un antivirus. poti folosi malware-bytes. papa

| Cretaker a răspuns:

Sa-l ungi.

| D1vina a răspuns:

Poiiiii am eu o ideee trebuie sa-mi raspunzi la intrebare ''Ai multe pe PC adica multe jocuri din asteaaa?''daca da stergetile din ele si va merge mai usor daca nu siimbati window-su.