| Adrianetc a întrebat:

Salut, imi pare rau ca pun o intrebare asa stupida pentru ca e legat de jocul metin2, dar din cand in cand imi iese din joc spunand ceva legat de hack :detected game hack. oare ce este? nu am hack, cred ca e de la virusi.

1 răspuns:
| Adeking a răspuns:

Nu,nu este de la virus ci de la hackshield, si mie imi facea asa dar apoi s-a rezolvat dand click dreapta pe el si troubleshot compatibility iar apoi run as administrator daca nu merge asteapta dupa noul patch