| DamyCorduneanu1998 a întrebat:

imi poate spune cineva daca ma pot conecta pe cs:go de pe un cont pe altul fara sa fiu nevoit sa il instalez din nou?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Păi hai să ne gândim logic. Fie că ai două conturi de Steam sau mai multe cred că te poți conecta pe cs:go de pe un cont pe altul. Să îți spun de ce : având cs:go-ul instalat pe PC, ar fi logic sa te poți conecta la cs:go pe orice cont, dacă îl ai bineînțeles în bibliotecă, automat nemaitrebuind să îl reinstalezi iar și iar. Când te deconectezi de pe Steam nu se șterge și jocul de pe calculator, rămâne acolo, iar conectandu-te pe alt cont poți accesa cs:go-ul dacă îl ai în librărie. Corect laughing?