| BlackReaper20 a întrebat:

Am CS:GO downloadat pe alt cont si am luat VAC si acum vreau sa mi-l cumpar iar,dar pe alt cont, ma va pune sa mi-l instalez iar?

3 răspunsuri:
| Giorgicaa a răspuns:

Poti folosi optiunile de familie steam adica sa partajezi jocurile de pe contul vechi pe ala nou, daca ai ban de ala grav pe steam, avand in vedere ca inca ai CSGO instalat, nu cred ca o te mai puna sa il instalezi din nou, doar sa il cumperi

| BlackReaper20 explică:

Vazusem pe alte siteuri ca ar fi mai bine sa imi reinstalez cs ca sa fiu sigur ca nu-mi iau VAC iar

| BlackReaper20 explică:

Vazusem pe alte siteuri ca daca am vac ar fi mai bine sa-l reinstalez ca sa fiu sigur ca nu-mi iau VAC...