| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Îmi puteți recomanda un MMORPG adevărat vă rog frumos? Jocul aș vrea să aibă grafică bună, cât se poate de apropriată de realitate. Ceva gen lui Vindictus, AION, Terra Rising. Deci vă rog nu mă luați cu WoW, LoL, Metin sau alte rahaturi genul.
Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| lastOne a răspuns:

Lineage 2 ai incercat?

3 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru lastOne):

Mi s-a zis că nu se merită să-mi pierd timpul, că s-a stricat jocul.

| lastOne a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Cat timp "pierzi" 1-2-3 ore? Nu crezi ca e mai indicat sa incerci sa vezi daca iti place in loc sa refuzi din start pe motiv ca asa "ti-s-a zis"? Eu stiam ca, gusturile difera happy

P.S.
Incerca si StarWars: The Old Republlic.

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru lastOne):

Mulțam.