| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Imi spuneti niste jocuri de pc care se joaca si in 2 playeri in care trebuie sa facem misiuni amandoi deodata sa aparem amandoi in aceeasi misiune in acelasi timp(spe ca ati inteles la ce ma refer). Si sa mearga pentru urmatoarele cerinte: 1024MB RAM
512 MB placa video Intel graphics; procesor 3.00 GhZ Intel pentinum 4 si la hard disk sa nu acupe mult ( de ex: 4-5 GB). Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| PepsyTwyst a răspuns:

NFS World. Poti face curse impreuna cu prietenul tau / misiuni si multe alte lucriri care o sa le descoperi pe parcurs. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| FlorinSalamNr1 explică:

Fara masini ceva de genul lego the movie (jocul) sunt 2 playeri si se joaca

| WHITE99 a răspuns:

Halo Custom Edition

| FlorinSalamNr1 explică:

Si care sa se joace de pe acelasi pc