| Cucuriguuu a întrebat:

In GoalUnited cate Stele GU primesc daca am invitat un prieten? (si el ajunge la nivel de cariera 25 asa cum se cere).
Am primit deja pachete Booster si vreau sa stiu cate stele voi primi cand prietenii vor atinge nivel 25 de cariera.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| 2Dragos2 a răspuns:

Vom contoriza toate STELELE GU pe care prietenul tău le cumpără până va ajunge la nivelul 25.
(max 5000 STELE GU).
asta scriu ei acolo
deci or sa iti dea stele gu doar daca prietenul tau cumpara stele big grin sper ca ai inteles ce am vrut sa zic funda?big grin