| anonim_4396 a întrebat:

Joc Clash Of Clans pe un Iphone 4 si ma gandesc sa imi iau un Android. E posibil sa ma pot loga pe Android cu contul de pe Iphone? Sunt logat cu Facebook pe Clash of Clans. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alliyn13 a răspuns:

Daca esti logat pe facebook sau ai un cont poti sa te joci si de pe android... nu o sa mearga sa joci jocurile care nu se bazeaza pe conturi... daca ai un cont pe un joc pe iphone si jocul este si pe android poate fi jucat pe ambele

2 răspunsuri:
| George_Andrei_1998_tEqM a răspuns (pentru alliyn13):

Adica de exemplu daca jocul e online si sunt logat cu Facebook pe Iphone pot intra si pe Android pe acelasi cont? Si daca intru pe Android voi avea pe amandoua telefoanele acelasi cont? Sau doar pe unul voi putea fi logat?

| Zaha_Mihai_2002 a răspuns:

Nu e are adevărat nu merge printr-un ca îți trebuie un cod