| Matei_Andrei_1994 a întrebat:

Joc pe un sv de SAMP rp, si vreau sa iau lider la o factiune. Ea se numeste King of Streets si se ocupa cu curse, etc. Doresc o cerere, in care sa se mentioneze cum se vor face recrutarile, cum se vor da rankurile, etc (mai departe cum stiti voi).
90% se va alege un admin...dar eu vreau sa impresionez cu cererea mea, asa ca contez pe voi.

3 răspunsuri:
| GoldWinNer a răspuns:

Iti recomand server meu iti dau admin 4 te astept e nou daca le ai cu script iti dau co-owner 94.177.142.142

| Matei_Andrei_1994 explică:

Se pare ca se va lua ca mafie, deci cerere pentru mafie!

| Matei_Andrei_1994 explică (pentru GoldWinNer):

Numele in joc?