| faranume20000 a întrebat:

Joc sa.mp pe rpg2 b-zone si vreau link cu hack money nu vreau raspunsuri gen vei lua ban sau etc voi da.ti.mi hack mai exact testat de voi
Dau funda

Răspuns Câştigător
| mazaroi a răspuns:

Tu crezi ca n am testat cand eram mai mic? Toate hackurile care exista sunt fakeuri! Cei care au serverele au baze de date cu toti bani playerilor, lvl etc.Hackul nu functioneaza pe nici un sv! Degeaba incerci ca nu iti v a merge. Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack nu exista decat sa spargi server-ul, si sv ala e nasol incerca orange.bugged.ro