| Dragos022 a întrebat:

Vreau si eu un link cu un hack boost sau money pentru nfs world,, Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns Fundita!

13 răspunsuri:
| malynn a răspuns:

Frate, ce nu intelegeti, nu exista asa ceva. Tot ce vedeti pe YT is niste porcarii facute in 5 minute in Visual Basic sau CheatEngine. Boostul si cu banii sunt stocate in serverele din america, deci daca vrei sa le spargi serverele si sa ajungi dupa gratii, apuca'te de invatat C++ si CE. Singurele hackuri sunt cele pentru viteza, etc. pe care eu le detin, dar nu le pot impartasi cu unii ca tine, care evident vor abuza de ele. Numai bine!

| Dragos022 explică (pentru malynn):

Malynn daca nu sti nu mai spune prosti pentru ca eu am avut hack pentru money dar au upgradat nfs-ulwinking

| malynn a răspuns (pentru Dragos022):

Inteligentule, daca esti tu asa de bun la hacking si esti in masura sa ma judeci, atunci de ce mai intrebi. Nu a existat si nici nu va exista un hack pentru bani sau boost pentru ca sunt SERVER-SIDED (asta daca intelegi engleza, desi nu ma astept) La ce naiv esti, presupun ca esti un pusti de level 15 care s-a saturat sa mai joace corect si cauta tot felul de prostii pe internet. Trezeste'te la realitate! (lasand jocul, La Multi Ani de ziua Romaniei! )

| Dragos022 explică (pentru malynn):

Ms pentru raspuns Dl. Bill Gates

| malynn a răspuns (pentru Dragos022):

Las'o balta, daca nu intelegi, nici macar nu o sa ma mai chinui sa iti explic. Poti sa te duci si tu sa cauti tutoriale si sa inveti sa iti faci propiile hack'uri.
Numai Bine!

| anonymos16 a răspuns:

ATI DAU EU ID smecier@ymail.com

| EuIonutz15 a răspuns:

Am eu unu bag id de mess printisorul_fetelor2012 dar dai intai funditabig grin

| BogdanMarian99 a răspuns:

Ca sa stiti exista hack pentru money si eu am un hack pentru money+level care vrea hacku e 2013 facut de mine carel vrea add: bogdan.marian45. O zi buna!

| BogdanMarian99 a răspuns:

Ba exista hackuri pentru nfs world. Am eu unu. Cine il vrea add: bogdan.marian45 e hack nfs world 2013. O zi buna.

| Stefan_Stana_1998 a răspuns:

Exista hack dar nu pentru bani si boost dar exista hac cu change car orice masina vrei el ti-o poate transforma, adica eu aveam un nissan silvia si de fiecare data cand ma jos il schimb in ford mustang sau camare sau orice vreau :http://tutorialeinstalarejocuri.blogspot.ro/......pdate.html si dai me mega hack sau pe care vrei dar eu pe ala il am

| Stefan_Stana_1998 a răspuns:

Exista hack dar nu pentru bani si boost dar exista hac cu change car orice masina vrei el ti-o poate transforma, adica eu aveam un nissan silvia si de fiecare data cand ma jos il schimb in ford mustang sau camaro sau orice vreau :http://tutorialeinstalarejocuri.blogspot.ro/......pdate.html si dai me mega hack sau pe care vrei dar eu pe ala il am

| BogdanMarian99 a răspuns (pentru Stefan_Stana_1998):

Ba exista hackuri pentru nfs world. Am eu unu e 2013. Cine il vrea add: bogdan.marian45. O zi buna! happy

| Geo_Gugiuman_1969 a răspuns:

?/