| anonim_4396 a întrebat:

Salut La sims 2 este chetul asta boolprop testingCheatsEnabled true
Si stiu ca are in el si skills Pentru simi tai dar nu stiu cam sa-mi dau adica ma refer la cooking, cleaning ...si poti sai dai la maxim dar cum pot face asta?
Funda + vot!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| allexya501 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe shift+ctrl+c simultan iar in acel chenar scrii : boolprop TestingCheatsEnabled true.

codul acesta este printre primele 10 cele mai bune coduri. El faoloseste la foarte multe chestii. EX: tinand apasat pe shift, dai click pe un alt sim din vecini dai pe make selectable si sim-ul se muta la tine si tu il controlezi sau cel mai folosit este la creiarea monstilor - vampiri, vrajitoare, varcolaci, roboti chiar si bigfood dar trebuie ca in timp ce ti apasat shift sa dai click pe cutia postala sau pe sim. tot cu codul acesta poti construi relati. EX: te duci in lista cu toti prietenii tai si pur si simplu cresti nivelul de relatie in - ''100-100''

mai poti face lucruri multe dar mai departe te las pe tine. SPER CA TE-AM AJUTAT!