| luckiano1 a întrebat:

Salut la toti imi spune va rog cineva ce sa fac nu imi meerg jocurile pe PC am windows 7 ultimate si mergeau inainte insa de 2 zile nu mai merg imi spuneti va rog ce sa fac?

3 răspunsuri:
| MareleD a răspuns:

Instaleaza iar windows-ul si toate driverele si da-le update la drivere.

Daca nici acum nu merge e ceva din calculator.Cel mai indiacat ar fi, sa il duci la reparat de unde l-ai cumparat.
SUCCES! 1

| thetrukmean a răspuns:

Verifica daca ai virusi sau instaleaza windows Xp crede-ma e mai bun si cred ca cel mai bun pentru amatorii de jocuri.

| YonyWowIceman a răspuns:

Woh woh woh main intai trebuie sa verifici daca ai virusi cu un antivirus bun gen Avast sau BitDifender 2012 daca nu gasesti downleandeaza TuneUpUtilites 2012 scaneaza sistemul descarca Ccleaner si cu ala faci o verificare si in caz ca nu gasesti nimic in neregula reformatezi calculatorul si daca nici atunci nu merg mai bine este sa chemi un specialist pentru ca el stie ce face si mie sa nu-l strici