| Nestiutorulnou a întrebat:

M-a apucat un sentiment de nostalgie si am vrut sa imi instalez PES 12.
Dar mi se blocheaza mereu aici:
https://m.imgur.com/a/b61Y86g

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Cred ca nu e compatibil cu win10. Da-i click dreapta pe joc, apoi properties, apoi compatibility, apoi alegi windows8.

| Nestiutorulnou explică (pentru NuCitescNotificari):

Mersi pentru raspuns.M-a ajutat, dar nu 100%.Nu mai aparea "Not Responding", insa imaginea tot blocata ramanea.Pentru cei care au intrat aici cu aceeasi problema, am rezolvat cu PES Edit.Se gaseste usor, pe Google.