| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Salut,m-am apucat recent de cs go,si as dori si eu niste skinuri daca vrea cineva sa-mi dea,nu conteaza ce fel de skinuri si pretul, Va multumesc URL: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=40853 1648&token=aSy6ZNbu

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Skinurile nu înseamă skill. Cumpără-ți singur.

| AnoniM3l3Dasvtaq explică (pentru Gonrax):

Nu am spus ca-mi trebuiesc ca sa joc mai bine, si daca nu te intereseaza subiectul, nu mai comenta, pup hatere

| Gonrax a răspuns (pentru AnoniM3l3Dasvtaq):

Săracule, vezi că ai profilul pe privat și n-ai cum să primești skin-uri