| Sniperw0w a întrebat:

Ma intreb ce jocuri pot juca pe un laptop 2, 00GB Ram Intel(R) Celeron(R) CPU 1017U @ 1. 60Ghz 1.60 Ghz 32-bit. Please fara minecraft,samp, metin.

Răspuns Câştigător
| Copila2016 a răspuns:

Îți recomand Steam, pentru că acolo îți poți alege jocuri pentru dispozitivul tău care sunt compatibile dar eu îți pot da și o listă cu ce îți va merge perfect.
Terraria, The Sims 1, 2, 3, GTA 3, Sandbox, Roblox, Pinball, FIFA 13, Lego Worlds, etc.
Îți mai pot da un site unde poți verifica jocurile compatibile pentru dispozitivul tău: https://www.systemrequirementslab.com de unde îți descarci un program ca să îți detecteze compatibilitatea PC-ului tău.