| AlexG98 a întrebat:

Ma joc football manager 2015...am terminat un sezon si acum sunt la inceputul celui de-al doilea sezon insa imi da eroare (crash dump) pe data de 07 iulie si nu mai merge jocul, imi iese din el, intru iar, joc pana in acel punct si iar iese din joc...ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hmm. Reinstalare fara antivirus pornit daca e cumparat. Descarci alta versiune si tot reinstalare daca e luat de altudenva. Si da probabil va trebui sa incepi de la zero.

| marinaru777 a răspuns:

Fa rost de alt joc iar pentru ce ai jucat vezi daca gasesti unde salveaza si pastreaza acele fisiere.te scoate din joc pentru ca are eroare