| GaBeLo10 a întrebat:

de curand mi-am pus fifa 07 ( sa-mi amintesc de clipele alea frumoase ) dar am pus transferuri 2015. Mi-am facut echipa la manager mode,am jucat un sezon,si cand s-a terminat campionatul,nu-mi mai merge,imi iese din fifa si imi apare " don't send "
Mi se intampla de fiecare data asa, ce trebuie sa fac?
FUNDA CELUI CARE MA AJUTA SA MEARGA!

1 răspuns:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Cred ca problema e de la pacht sau poate sa fie si de la crack in orice cad uitete de unde ai luat sa fie tranferurile din 2015 si vezi daca mai are cineva problema asta