| Calimpisa a întrebat:

Salut ma numesc Teodor si as avea o intrebare: De unde pot face rost de skill hack damage x5 pe metin privat?big grin dau funditahappy

3 răspunsuri:
| NCeausescu a răspuns:

Am skill damage x3 vrei? http://fisierulmeu.ro/62W6BDFJCAS2/Metin2-skill-damage-By-Helios-rar.html il dowloadezi de acolo si copiezi PC-urile in pack de la metin, nu stiu la ce metin vrei sa il folosesti nu stiu daca merge...mie imi merge la Mondial si la Tim la altele nu am mai incercat. FUNDA>?

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Nu ne intereseaza cum te cheama

| kiki_4668 a răspuns:

Cauta pe google dmg hack pentru private.