| Albynuta a întrebat:

Salut,
Ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns? Dau funda.
De ceva timp nu am mai jucat forza horizon 3 pe xbox si l-am dezinstalat, iar acum cand l-am instalat iar, mi se tot blocheaza cand fac anumite comenzi, de exemplu dau sa intru sa imi aleg o masina si ramane blocat, trebuie da astept cateva minute bune sa imi apara masinile sau vreau sa intru intr-o cursa si imi ramane tot blocat, cum pot sa rezolv?

2 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi, iar daca tot la fel patesti sterge tot ce tine de FH3, adica si salveri si etc. Altceva nu prea vad sa mai poti face. Multa bafta!

| Albynuta explică (pentru IonutR1):

Am facut asta de 2 ori, si tot asa imi face.
Am cautat sa sterg datele de le fz3, dar nu gasesc.