| Vasy10 a întrebat:

Salut.mai demult am terminat Need For Speed Underground 2 si acum as vrea sa joc online cu un prieten dar nu vreau sa o iau de la capat cu cariera am descarcat un fisier care este 100& salvat dar nu stiu unde sa-l pun plz cine ma ajuta si pe mine dau

Răspuns Câştigător
| Vasybulan a răspuns:

Fii atent : C:\Documents and Settings\userul tau'\Local Settings\Application Data
cateva sfaturi:
1. unde e scris userul tau e de fapt numel pe care ti l-ai pus ca si admin
2.in cazul in care nu gasesti folderul intra in control panel la folder options, selecteaza view si apoi show hidden files and folders sidupa aia dai apply
PS: pentru ca acel saver sa iti mearga, in folderul nfs underground 2 creeaza un folder cu numele pe care il are fisierul, apoi pune fisierul in folderul respectiv
Sper ca ti-am fost de folos(ai ceva funde prin buzunar? big grin)
Numa bine big grin