| Drahim a întrebat:

Mi-am cumparat o placa noua Saphire Radeon HD3450.am instalat-o si mereu cand intru intr-un joc se face ecranu negru si nu mai dispare... mi s-a spus sa iau cel mai nou driver de ati si asa am facut dar la fel tot ecranu negru imi apare.
Cine stie vreo metoda sa fac sa nu mai apara ecranu negru si sa mearga jocul. FUNDA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

1. Aia e orice, numai placa de jocuri nu.
2. Esti SIGUR ca ai instalat driverul fix pentru HD3000 series si sistemul de operare pe care il ai?
3. CE JOC?