| Glyusz a întrebat:

Mi-am instalat de curand Outlast RELOADED, si cand intru in joc imi da o eroare : This application has failed to start because XINPUT1_3.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Mai jos iti pun un link de unde sa descarci acel fisier lipda, mai intai iti explic. Descarci fisierul care va zi zip il deschizi cu dublu click si dai click dreapta pe el si apoi copy, apoi te duci in c:/windows/sistem32 si dai click dreapta pe fondul alb apoi paste daca te intreaba daca dai peste (replace) dai da (yes) si ar trebui sa mearga

uite fisierul: http://www.dll-files.com/xinput1_3.zip? 0WJlOGbIeO