| DAFAQ13 a întrebat:

Mi-am instalat fifa 12 de curand si imi merge sacadat si meniul si cand ma joc, am windows 7. Inainte am avut windows 8 si am avut fifa 12 si 13 si mi-a mers perfect, fara probleme. Tin sa mentionez ca am laptop bun.

4 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Incearca pe rezolutie mai mica...Eu cred ca WIN8 nu este pentru jocuri...

| DAFAQ13 explică (pentru CoL00SaL):

Am incercat, am dat toatea alea la low, degeaba

| CoL00SaL a răspuns (pentru DAFAQ13):

Este de la Windows8...nu este pentru jocuri mai, degraba WIN7 este cel mai bun.

| DAFAQ13 explică (pentru CoL00SaL):

Am instalat driverul de la placa video si merge bine, insa am alta problema, merge 2-3 minute iar dupa sacadeaza putin, revine la normal si pe urma iar sacadeaza... care ar fi problema?