| L0v3isTheWaY a întrebat:

Mi-am instalat Fifa 12 mi-am facut un profil mi-am ales o echipa cum trebuie la inceput si apoi cand sa imi apara meniul cum e normal imi spune Cheking Connection si se incarca ceva timp apoi imi apare The Ea server are not available at this time. Please try again later si ma da afara din joc.
Cum scap de aceasta eroare? Sau de la ce apare?
Ofer, Funda!winking

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

De la faptul ca nu e original jocul (de aceea apare eroarea).

Schimbi crack-ul (pentru a rezolva aceasta problema).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza un crack luat de pe net! Dupa ce o sa il instalezi tot o sa iti apara eroare dar nu te mai da afara si poti juca, dar nu multiplayer!
Daca vrei sa nu iti mai apara si sa joci multiplayer trebuie sa cumperi jocul!