| Th3LegendXP a întrebat:

Mi se aude calculatorul in ecou ce pot sa fac?
Si inainte cand conectam castiile la pc imi aparea pe ecran un meniu unde iti setai volumul etc... si am apasat pe stereo mix parca si de atunci se aude in ecou si a disparut meniul ala si acum cand conectez castile sau boxele nu imi mai apare

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Intra in control panel la Sound, selecteaza Recording, dai click dreapta pe stereo mix si selectezi disable. Daca nu gasesti, cauta pe google "disable stereo mix" urmat de ce versiune de windows ai.