| RancovCristian a întrebat:

Salut,nu stiti un joc,gen The Sims,dar sa joci doar cu un singur caracter(ca si in GTA)si sa iti poti face o familie,sa mergi la servici si altele,ca intr-o viata normala.

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu prea sunt jocuri de genu... doar sa-mp pe serverul LS:RPhappy si este online si imita 100% viata reala deci poti avea orice slujba, este greu doar sa inveti cum se joaca, in afara nu prea sunt jocuri de genultongue sau daca sunt, sunt prea prafbig grin

| deea1105 a răspuns:

IMVU big grin sau Second life

| XxR0botzelXx a răspuns:

Pai ca sims nu mai e nici un joc dar daca vrei ceva nu chiar la fel de bun incearca Vside,imvu, second life, there sau club marian! succes