| Danutz_2579 a întrebat:

Salut, nu stiti un program mai bun de editat videori decat Windows live movie maker?
P.S: fac videori pe youtube. cu KF si cu MC.
www.youtube.com\user/biciglistul98

1 răspuns:
| Arikumo a răspuns:

Exista un program simplu de folosit si oarecum profesional, poti salva filme in HD (1080p, 720p), ai efecte, tranzitii, etc.
Cauta pe Google: Magix Video Easy 3 HD, poti descarca gratuit versiunea trial de 60 de zile.
Daca nu iti ajunge, poti lua Sony Vegas sau After Effects, sunt mult mai greu de folosit dar si mult mai bune