| frumushika09 a întrebat:

nu vreau sa va deranjez cu intrebarea mea, dar am downloadat astazi The Sims 3 si imi arata ca s-a instalat, dar cand il deschid imi scrie: The license limit for this product has been reached. Please visit http://support.ea.com to contact EA Support for futher assistance. Dau OK si nu se mai intampla nimic...stiti ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| bastilias a răspuns:

Ti sa verificat online serialul si a fost gasit piratat.
Ca sfat iti rwcomand sa reinstalezi jocul si sa cauti un crack pentru el.Instalarea o recomand sa se faca cu netul inchis si de asemenea si cind il joci tot inchis sa ai netul.E un sistem anti-piraterie al celor de la EA Games.

| KarmaPolice a răspuns:

Incearca sa-i pui alta licentza, cd-key sau sa cauti un crack pentru el (daca exista)