| 1AlexS a întrebat:

Salut,până acum ceva timp imi mergea perfect fifa pe pc,iar de un timp merge mult mai greu, chiar putin sacadat in meciuri.Nu am un pc performant dar ma gandesc ca nu mi-ar fi mers jocul de la inceput, sau ar fi mers greu.

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Cel mai posibil este din cauza placii video.
Dupa o anumita perioada se imvecheste si nu mai are aceiasi performanta ca la inceput.
Nu rula alte programe in timp ce joci pentru ca o sa-ti mearga sacadat.
Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vl4dootz):

Vrei sa spui ca jocul isi face update si ajunge sa ceara mai mult, nu? Placa video nu se poate invechi happy

| alexpahar a răspuns:

Cel mai probabil ai pc-ul vurusat.