| turica a întrebat:

Pe ce emulator poate să meargă NFS NO LIMITS? Am incercat cu Bluestacks, Memu, Gameloop, LeapDroit și cu nici unul nu merge: il descarc de pe magazin >play-- apăs iconița >lui-- dă să se deschidă și după imi zice NFS NO LIMITS s-a oprit. Oare ne ce nu merg celelalte emulatoare (am descarcat AIRBONE 8 și merge)! LAPTOP CU 4GB RAM!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Incearca Nox. Also NFS No Limits e p2w si daca nu bagi bani o sa te frustrezi la un moment dat.