| rLdw0w a întrebat:

Salut prieteni, cine imi poate da un link de download pentru un server privat de metin2 gata facut? dar sa nu fie megaupload pentru ca a fost inchis... si daca puteti sa imi explicati cum se face o pagina de inregistrate, una dintre aceste 2 variante,. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Dumy9978 a răspuns:

Http://www.metin2tim.ro/

Te inregistrezi, descarci jocul, te loghezi si distractie placuta!

Funda?

| PredaAndrei a răspuns:

Salut.Un server care mi-a placut foarte mult este www.metin2gx.ro.Sper sa iti placa.;)

| FlorinDGF a răspuns (pentru PredaAndrei):

Salut. Astazi sa redeschis mondialul http://nation.mondialmt2.com/ faci cont te loghezi il descarci si dupa te joci bafta

| rLdw0w explică:

Am zis un sv de metin gata facut straight face ati citit ce am scris?

| ZambestePitikaTeIubeste a răspuns:

Da sunt gata facutestraight face si metinurile nu sunt chiar asa grozave mai mult iti mananca viata as putea spune sunt fata si eu joc metin bm metin light si metinpubx dar asta numai cand n-am ce face intr-un timp eream si eu inebunita dupa metin dar dupa am realizat ce am pierdut pentru ca stateam numai in casa sa joc metin asa ca va sfatuesc pe toti jucati metin numai cand vreti si nu sa jucati incontinuu pentru ca dependenta de asa ceva nu se scapa usor de ia

| cristianarmando a răspuns (pentru ZambestePitikaTeIubeste):

Esti prost rau daii add la armando_versatu69 si te ajut eu bft!