| aurelian112 a întrebat:

Salut,spunet-mi si mie ce sa fac cind nu mi se primeste ceva la un joc pi sait...cine imi spune ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

De exemplu orice joc are o sectiune denumita support, help, ajutor, contact etc pe care o poti contacta si astfel sa le zici nemultumirea ta. Ei iti vor raspunde destul de repede de obicei. Asa afli daca faci ceva neconform jocului, de nu iti permite sau aplici ceva greist. Sper sa iti fie de ajutor.

2 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Poti contacta echipa de support si ei cu siguranta te vor ajuta in 24h.

| aurelian112 explică (pentru LyonSsS):

big grin