| roby223 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie un CS modificat cu alte arme, mape etc

Răspuns Câştigător
| KillerMafiotul a răspuns:

Pai incearca CS Nvidia e4, sau daca vrei arme diferite i-ati de aici:http://resursecs.com/skinuri-cs.html
le dezarhivezi, si stergi ce ai tu in cstrike, il inlocuiesti cu ce iti va da dupa dezarhivarea armei care vrei s-o schimbi.
FUNDA?:D

2 răspunsuri:
| roby223 explică (pentru KillerMafiotul):

Dupa ce bag arma pe care am descarcat-o nu mai imi intra in cs de ce?

| KillerMafiotul a răspuns (pentru roby223):

Pai cred ca nu ai pus-o bine.
De exemplu: downloadezi un model M5A1. el se numeste v_m4a1, te duci unde ai counter strike, la cstrike, models, si cauti de ex. v_m4a1, il stergi, il pui pe cel downloadat in locul sau. si tot asa, ...inlocuiesti. big grin