| gameru22 a întrebat:

Salut, stie careva sa imi zica si mie de ce jocurile de strategie imi merg ca si in reluare de pe steam? Cu Cs 1.6 nu am treaba sau GTA, dar call of duty sau cele de strategie imi merg foarte greu, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Posibil sa fie de la sistemul tau,in sensul ca nu indeplinesti conditiile impuse de joc (placa video, RAM, procesor) si de aceea sa ai probleme in a rula jocul.
Ai putea verifica acest lucru, iar daca nu e de la sistem, poate e de la sistemul de operare (care e posibil sa fie virusat) si ai putea incerca sa dai grafica mai mica si nivelul detaliilor la "LOW"

1 răspuns:
| gameru22 explică (pentru Magnifico):

Am verificat temperatura, am defragmentat, am scos ultimele drivere de la site-ul mama, sunt cu toate la zi, urmarisem un tutorial in care arata ca la steam selectezi jocul--->Click dreapta--->Properties--->Set Launch Options--->iar aici scriu -autoconfig, in plus, display-ul laptopului are rezolutia 1366x768, o pun pe 1024 si merge brici de parca eu sunt in joc laughing Ms oricum ca te-ai straduit sa ma ajuti, bafta prietene!