| IulianSTF a întrebat:

Salut, stie careva un server de SA:MP de tip Roleplay? Cum ar fi Romania Roleplay, Red County Roleplay Romania(Nu stiu daca mai e). Caut de ceva timp un server bun de Roleplay cat de cat populat si nu gasesc.
Multumesc pentru raspunsuri.

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

Sincer,in afara de RORP restul sunt fantoma. Eu ma aflu in GOV pe RORP si se face foarte mult rp de calitate, cat legal atat si ilegal. Intr-adevar sunt petarde daca stai numai in zona pecosud doar ca daca te stradui un pic poti da de oameni suuuper de treaba. Daca vrei sa mai discutam da-mi un mesaj aici.